Dealxpersso

Pin Up Bytom Sylwester Stylowo I Modnie Z Allani

Pin Up Bytom Sylwester Stylowo I Modnie Z Allani

Cóż, Pin-Up! To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek.

  • To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który
  • Absolutnie w klubie Pin-Up!
  • Piątki i soboty nadają się do tego idealnie.
  • To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu!
  • miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up! To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie. Aby

Wpadnij Do Pin-up! Na Kręgle I Potańczyć

Kręgielnia Pin-Up! Jest także miejscem, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową właśnie z kręglami jako motywem przewodnim. Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia.

To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu! Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up!

Pin-up bytom

Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej.

Gra W Bilard (17,99 Zł) Lub Kręgle (od 29,Ninety Nine Zł) I Więcej Opcji W Pin-up! (do -45%)

Co więcej, na zainteresowanych czeka aż 8 profesjonalnych torów bowlingowych oraz 6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! Nie zapomina o

Inne Sklepy Z Tego Miasta Lub Województwa

W CH Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu.

Kręgle Karnet

tego było mało, Pin-Up! To doskonałe miejsce na spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard.

Karnet Bilard 10 H

To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia. Znajdująca się w Bytomiu kręgielnia Pin-Up! Music&Bowling to miejsce, w którym dominuje nostalgiczny klimat lat eighty. Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu. Najwyższej jakości kule do kręgli dostępne na miejscu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.

Ważne Miejsce Przy Dworcowej

najmłodszych mieszkańcach miasta – dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki). To coś więcej niż klub.

Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

pin-up-kasyno.pl/

Buy Amazon Best Electronic Deals Products at DealXpresso
Logo
Shopping cart